Partner Premium Spółka jawna

Od 1993 r. oferujemy pełen wachlarz galanterii biurowej oraz szeroką gamę artykułów piśmiennych, chemicznych, higienicznych, materiałów eksploatacyjnych, a także artykułów spożywczych. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie grawerowania, projektowania, opraw jak i niszczenia dokumentów.

Od 1998 r. należymy do grupy największych polskich przedsiębiorstw branży artykułów biurowych tworzących ogólnopolską sieć handlową Partner XXI.

Od 2006 roku posiadamy własną, nowoczesną siedzibę pod nazwą “Galeria Biurowa” zlokalizowaną na ulicy Granicznej 46.

Misja firmy

Naszą misją jest profesjonalne działanie mające na celu osiągnięcie zadowolenia naszych klientów poprzez świadczenie usług na wysokim poziomie w dziedzinie zaopatrzenia biur i szkół w artykuły biurowe oraz profesjonalną obsługę spełniającą ich oczekiwania, tworzenie nowych systemów uwzględniających trendy rozwojowe i jakościowe w branży papierniczej i biuro-serwisowej.

Obsługujemy klientów detalicznych i instytucjonalnych, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także duże korporacje. Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta.

Kliknij, żeby zwiedzać Partner Premium

1

GALERIA ZDJĘĆ

biurfol
fb2
fb hala4
teczki
kreatywny
kalendarze
fb hala 4
fb hala 3
fb hala 2
IMG_20191016_140615
IMG_20191016_140628