Pieczątki

kreator

Oferujemy Państwu pieczątki wykonywane metodą laserową na automatach firmy Trodat i Colop. W ofercie mamy pieczątki AMB wykonywane metodą fleszową tzw. beztuszową, pieczątki kolorowe, gumki wykonane najnowszą metodą pozwalającą na uzyskanie
 odbicia w wielu kolorach, datowniki z samą datą, datownik z płytką tekstową, numeratory z płytką tekstową, profesjonalne metalowe datowniki oraz pieczątki o dużych i nietypowych powierzchni odbicia.

Nadruki reklamowe

kubek lubie to

Oferujemy Państwu usługę nadruków reklamowych wykonywanych w oparciu o technologię druku solwentowego. Charakteryzuje się on wysoką jakością produktu końcowego. Inspirować może do ciekawych pomysłów i niekonwencjonalnych rozwiązań. Wykonujemy kubki termiczne i koszulki. Na odpowiedzialność klienta wykonujemy także usługę na materiałach powierzonych.

Grawer laserowy

grawery laserowe

Oferujemy Państwu usługę grawerowania i znakowania dowolnej powierzchni oraz wybranych materiałów reklamowych w oparciu o nowoczesną technologię, w której wykorzystujemy urządzenia laserowe. Obecnie posiadamy jednostki: CO2 i YAG. Charakteryzują się one wysoką jakością i precyzją wykonywanej usługi. Wykonujemy więc: znakowanie laserem gadżetów reklamowych na skórze, drewnie, metalu, szkle, plexie; tabliczki znamionowe, identyfikatory. Na odpowiedzialność klienta wykonujemy także usługę na materiałach powierzonych.

Niszczenie dokumentów

niszczenie dokumentów

Wychodząc naprzeciw wzrastającym potrzebom dbania o tajność dokumentów, pragniemy zaoferować usługi w zakresie profesjonalnego niszczenia dokumentów. Proces ten odbywa się na niszczarce przemysłowej niemieckiej firmy HSM. Dokumenty niszczone są w czwartym stopniu tajności zgodnie z normą DIN 32 757. Dostęp do dokumentów mają tylko osoby upoważnione, przeszkolone w zakresie znajomości Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Pracownicy posiadają poświadczenia bezpieczeństwa osobowego i zobowiązani są do zachowania tajemnicy. Nasza usługa obejmuje: odebranie od klienta dokumentów, przewóz do miejsca ich zniszczenia, niszczenie dokumentów. Umożliwiamy klientowi obecność przy ważeniu i niszczeniu jego dokumentów oraz wystawienie certyfikatu zniszczenia. Wymogi Unii Europejskiej, bezpieczeństwo firmy oraz Ustawa o Ochronie Danych Osobowych nakładają na przedsiębiorstwa obowiązek zabezpieczenia zbędnych dokumentów i nośników danych. Konsekwencje prawne wynikające z Ustawy z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. nr 133, poz.883)

Art. 51 Ustawy: Kto administrując danymi lub będąc obowiązany do ochrony danych osobowych udostępnia lub umożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Art. 52 Ustawy
Kto administrując danymi narusza choćby nieumyślnie obowiązek zabezpieczenia ich przed zabraniem przez osobę nieuprawnioną, uszkodzeniem lub zniszczeniem, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Korzystanie z naszych usług:
1.     Uniemożliwia osobom niepowołanym wejście w posiadanie Państwa dokumentów
2.     Pozwala bezpiecznie, solidnie i tanio pozbyć się niepotrzebnych dokumentów
3.     Pozwala również na zniszczenie dokumentów w postaci nośników: CD i dyskietek
4.     Nie wymaga dodatkowego czyszczenia niszczonych dokumentów ze zszywek, spinaczy, segregatorów, koszulek foliowych i itp.
5.     Zapewnia Państwu wygodę i oszczędza czas

Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszą propozycją prosimy o wyznaczenie terminu spotkania w celu omówienia szczegółowych warunków współpracy.

Poligrafia

poligrafia

W naszej “Złotej Galerii” oferujemy Państwu wizytówki kolorowe i czarno-białe, papier firmowy, zaproszenia, ulotki oraz karty okolicznościowe.

Posiadamy w swojej ofercie pełna gamę papierów wizytówkowych i okolicznościowych o różnych gramaturach. Do ich drukowania wykorzystujemy urządzenia laserowe i cyfrowe charakteryzujące się wysoką jakością. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa dowolny projekt.

Oprawa dokumentów

OPRAWA DOKUMENTÓW
Oferujemy Państwu usługi w zakresie oprawiania pism, prac i dokumentów.
Odpowiednio dobrane przez nas oprawy uchronią Państwa dokumenty przed zniszczeniem, poprawią ich estetykę oraz ułatwią przechowywanie. Gwarantujemy wysoką jakość oraz krótki czas realizacji.

GAZETKA PROMOCYJNA

Gazetka promocyjna

x