Warsztaty Kaligrafii razem z marką Pentel

We wtorek, 29 czerwca, w licznym gronie, spotkaliśmy się na warsztatach kaligrafii organizowanych przez naszą Galerię Biurową we współpracy z marką Pentel. Na spotkaniu podejmowaliśmy temat sztuki pięknego pisania i kreślenia liter. Brush lettering okazał się strzałem w dziesiątkę!

Przedstawiciele marki Pentel przygotowali dla uczestników zestawy do nauki z wykorzystaniem linii produktów dedykowanym kaligrafii, a w nich m.in. zeszyty ćwiczeń i flamastry touch brush pen. Nasz zespół własnoręcznie wykonał drewniane ramki w eklektycznym stylu, na których w końcowym etapie warsztatów powstały prawdziwe dzieła sztuki!

Warsztaty poprowadziła Aleksandra Siemiątkowska – absolwentka wzornictwa bydgoskiej szkoły. Wszyscy uczestnicy z ciekawością słuchali teorii, by potem w skupieniu przejść do wykonania pracy własnej. Byliśmy pod wrażeniem umiejętności niektórych z nich! Warsztaty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność, współpraca z Wami była czystą przyjemnością! Każdy z uczestników został nagrodzony certyfikatem ukończenia kursu z zakresu warsztatów kaligrafii, a my w nagrodę otrzymaliśmy mnóstwo Waszych uśmiechów i podziękowań za fantastycznie spędzony czas. Oby więcej takich spotkań.