Pióra i długopisy

Zapraszamy Państwa do „Złotego Sklepu” – autoryzowanego punktu sprzedaży w Ogólnopolskiej Sieci 15 „Złotych Sklepów” na terenie naszego kraju. Oferujemy wybór szerokiej gamy ekskluzywnych artykułów piśmienniczych marki Parker i Waterman, które cieszą się wielkim uznaniem na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje cztery podstawowe rodzaje przyborów piśmiennych – pióro wieczne, pióro kulkowe, długopis i ołówek. Każdy z tych produktów jest dopełnieniem kolekcji pozostałych, dzięki czemu możecie Państwo wybrać poszczególne przybory wedle indywidualnych upodobań lub zdecydować się na zakup odpowiednio dobranego zestawu.

Waterman – aktualnie dostępne w sprzedaży serie i marki to: Edson, Exception, Elegance, Carene, Perspective, Charleston, Expert, Hemisphere.

Parker – aktualnie dostępne w sprzedaży serie i marki to: Duofold, Premier, Sonnet, Executive, Urban, Parker IM, Vector, Jotter.

Pióra i długopisy

Waterman Hemisphere

Waterman Perspective

Waterman Carene Deluxe

Parker Urban

Parker Duofold

Waterman Hemisphere
Waterman Perspective
Waterman Carene
Parker Urban
Parker Duofold

Kalendarze

T-prz_A4-Safiano

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę kalendarzy książkowych, biurowych, ściennych plakatowych oraz szeroki wybór kalendarzy z możliwością zrywania lub przekładania kart. Znajdziecie Państwo u nas ekskluzywne terminarze charakteryzujące się klasyczną i elegancką oprawą oraz bardziej nowoczesne z nowatorskim projektem oprawy oraz praktycznym wnętrzem.

Na indywidualne zamówienie dostosujemy każdy wybrany kalendarz do Państwa potrzeb wykorzystując różne techniki znakowania: nadruk, grawer laserowy, tłoczenie suchym tłokiem lub z użyciem kolorowej folii. Na Państwa życzenie kalendarze możemy wzbogacić tasiemką firmową, wkładką reklamową, indywidualną okładką lub wszywką z logotypem Państwa firmy.

Upominki reklamowe

Upominki-reklamowe-150x150

Zaopatrujemy firmy w artykuły promocyjne i reklamowe wspomagające sprzedaż oraz kreujące wizerunek, będące jednocześnie nośnikiem Państwa reklamy. W naszej ofercie znajduje się wiele gadżetów przydatnych w masowych akcjach promocyjnych.

Posiadamy szeroki wybór gadżetów – długopisy, parasole, kubki termiczne, wizytowniki, narzędzia, latarki, kosze piknikowe, zestawy grillowe, breloczki, gry, kalkulatory itp. Pełna gama produktów zamieszczona jest w dostępnym na miejscu katalogu.

Do ich znakowania i grawerowania wykorzystujemy urządzenia laserowe charakteryzujące się wysoką jakością i precyzją wykonanej usługi.

Trofea sportowe

Trofea-sportowe-150x150

Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment artykułów związanych z organizacją imprez sportowych oraz okolicznościowych. Oferujemy różne typy pucharów, medali, statuetki, trofea szklane oraz drewniane, dyplomy papierowe i grawerowane.

Podobnie jak w przypadku upominków reklamowych wykorzystujemy urządzenia laserowe charakteryzujące się wysoką jakością i precyzją wykonanej usługi.

Produkty skórzane

Produkty-skórzane-150x150

W „Złotej Galerii” Partner Premium oferujemy Państwu elegancka galanterię skórzaną w postaci teczek, portfeli, aktówek, teczek konferencyjnych, okładek na menu i dyplomy, etui na pióra i klucze, etui na wizytówki i dokumenty.

Do ich znakowania i grawerowania wykorzystujemy urządzenia laserowe charakteryzujące się wysoką jakością i precyzją wykonanej usługi.

GAZETKA PROMOCYJNA

Gazetka promocyjna

x